Apie mus

Vila "Medus" – šeimyniniai svečių namai Palangoje, Neringos gatvėje esanti vila nuo jūros nutolusi tik per 100 metrų. Mūsų tikslas, kad visi svečiai jaustųsi kaip namie. Tikime, kad kiekvienas svečias ras namų jaukumą, patogumą ir ramybę, o draugiška atmosfera ir jausmas "kaip namuose" lydės Jus prisiminus laiką, praleistą pas mus!

Dviejų aukštų pastatas įsikūręs pušų paunksmėje garantuoja ramų poilsį. Norintiems pajusti J.Basanavičiaus gatvės šurmulį toli eiti taip pat nereikės. Taip pat netoli vilos yra įsikūręs dviračių nuomos punktas, dviračių trasa, teniso kortai.

Naujos statybos pastate nuomai skirta vienuolika kambarių, taip pat du kambariai mansardoje. Kambariai įrengti taip, kad atitiktų bet kokius klientų poreikius, nuo paprastų iki liukso klasės. Kambariuose rasite šaldytuvą, televizorių su kabeline programa, arbatinuką, indus, dušą. Mansardoje esančiuose liukso klasės kambariuose įrengti kondicionieriai. Norintiems privatumo – kambariai su atskiru įėjimu. Taip pat supažindiname su mieste vykstančiais renginiais, lankytinomis vietomis.

Jei nenorėsite eiti į miestą ar prie jūros, kieme jūsų patogumui įrengta poilsinė su lauko židiniu.

Per trumpą savo gyvavimo laiką jau įgijome nuolatinių klientų, kurie džiaugiasi mus atradę. O ir nauji klientai visada mus palieka pailsėję, su šypsenomis.